meble ogrodowe od Ogrodolandii

Biokominek w mieszkaniu

Posted on 13. Cze, 2016 by in Inne

Biokominek w mieszkaniu jest ciekawym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby mieć ogień w domu. Biokominki są zasilane biopaliwem (bioetanolem) w postaci płynnej. Ten rodzaj paliwa jest bezwonny i nie dymi, dzięki czemu nie ma problemu z odprowadzeniem spalin, a wiec budowaniem dodatkowego komina.

Istnieje ogromna ilość dostępnych wzorów, dzięki czemu, każdy znajdzie idealny dla siebie. Możliwe jest również wykonanie biokominku na indywidualne zamówienie.

Dobrym rozwiązaniem jest przejrzenie w jednym miejscu oferty kilku firm. Takim miejscem jest sklep internetowy www.dekorplanet.pl, można tam zobaczyć i zakupić wiele ciekawych wzorów, jak również zasięgnąć informacji, bo okazało się, że ekipa z tego sklepu jest niezwykle pomocna.

Same biokominki praktycznie wszystkich firm, to małe dzieła sztuki. Ich fantazyjne wzory, nowoczesne materiały i najwyższa staranność wykonania sprawiają, że dobór odpowiedniego modelu do pomieszczenia, jest czystą przyjemnością.

biokominek, kominek na biopaliwo,ebios_fire_architecture_sl_beton_milieu_01_print_spartherm_pl

568_default_max_ebios_fire_ebios_case_milieu_01_print_spartherm_pl

Biokominek Spartherm Ebios Tower jest niezwykłym rozwiązaniem w nowoczesnych wnętrzach. Jego kształt walca wprowadza ład i harmonię do pomieszczenia.

Tags: , , , , ,

No comments.

Zostaw komentarz